5 Beds
5,000 sqft
$1,101,600
5809 Taylor Mill Road Covington KY, 41015
Price per sqft
$220.32
Built in
1987
Property size
5,000 sqft
Property type
Residential
Garages
4
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
642270
Interior features
Bedrooms
5
Total Bathrooms
5
Full Bathrooms
3
Exterior features
Lot Size
3.04 Acres
Other property details
Garage Spaces
4
Courtesy of Coldwell Banker Realty, Alex Wagner,
Listing Contact: 513-602-2697
Powered byLuxury Presence